MENU

SKRZYNKA PODAWCZA

EPUAP2
ePUAP ESP:
/2074hufjl4/skrytka

WYKAZ NUMERÓW

Wykaz numerów Urzedu Gminy Terespol

ZADAJ PYTANIE WÓJTOWI

OFERTY INWESTYCYJNE

GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ


Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

GMINNE CENTRUM KULTURY


Gminne Centrum Kultury

EKO-BUG

ZWIĄZEK GMIN WIEJSKICH

CEIDG

CENTRALNA EWIDENCJA I INFORMACJA O DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ

mikroporady.pl

SKORZYSTAJ Z USŁUG PUBLICZNYCH

PROJEKT WROTA LUBELSZCZYZNY


Wrota Lubelszczyzny

PANEL DLA NIEDOWIDZĄCYCH


Standardowa

Niedowidzący

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ


BIP

Transmisja online RADY GMINY TERESPOL


Sesja on-line

OSTRZEŻENIE POGODOWE

BIP

Zadania współfinansowane z państwowych funduszy celowych i budżetu państwa


Projekty fundusze celowe

Projekty współfinansowane przez Unię Europejską


Projekty UE

MIGAM PANEL

Obsługa osób głuchoniemych

USŁUGI OBYWATEL.GOV.PL

KARTA DUŻEJ RODZINY

KARTA DUŻEJ RODZINY

GMINNY PORTAL MAPOWY

Gminny Portal Mapowy

PORTAL MAPOWY

Geoportal

BADAM SIĘ, WIĘC MAM PEWNOŚĆ


BADAM SIĘ, WIĘC MAM PEWNOŚĆ

POGODA

Deklaracja dostępności

POLECAMY:

Złote Gody w Gminie TerespolDrukuj

  • 10/06/2021 12:04:37
 Kliknij aby powiększyć6 czerwca 2021r. w siedzibie Urzędu Gminy Terespol gościliśmy Jubilatów, którzy świętowali 50 – lecie pożycia małżeńskiego.  Na tegorocznej uroczystości Złotych Godów swoje jubileusze obchodziło 15 par z Gminy Terespol:

Olga i Kazimierz Chochowscy, Stanisława i Adolf Dobrolińscy, Halina i Stanisław Jóźwik, Kazimiera i Eugeniusz Juzefczuk, Lilianna i Piotr Knigawka, Julia i Hipolit Martyniuk, Halina i Kazimierz Niczyporuk, Jadwiga i Edward Reszotnik, Zofia i Stanisław Rędziak, Alfredai Zdzisław Sebastianiuk, Barbara i Zenon Szczygielscy, Alicja i Tadeusz Szymańscy, Teresai Marian Tyszewscy, Irena i Wiktor Wójciccy, Krystyna i Jan Wypych.

>>> Galeria zdjęć <<<

Kliknij aby powiększyćUroczystość rozpoczęła się od przemówienia Pani Dyrektor Doroty Szelest, która skierowała do Jubilatów gratulacje za tak piękne dotrzymanie słów przysięgi małżeńskiej. Wyrazy szacunku i życzenia złożył parom również Wójt Gminy Terespol Krzysztof Iwaniuk. Po tych ciepłych słowach wzniesiony został toast oraz odśpiewano głośne Sto lat.

Pół wieku trwania w małżeństwie jest z pewnością powodem do radości i dumy, bo taki staż osiągają nieliczni, dlatego też tego dnia pary odebrały z rąk przedstawicieli władz samorządowych: Wójta Gminy Terespol Pana Krzysztofa Iwaniuka oraz Przewodniczącego Rady Gminy Terespol Pana Mieczysława Romaniuka, Medale Prezydenta RP za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, złote róże, listy gratulacyjne oraz upominki. W dekoracji uczestniczyli również Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Terespolu Pan Rafał Miszczuk oraz Proboszcz Parafii Świętej Trójcy w Terespolu ks. Zbigniew Hackiewicz.

Kliknij aby powiększyćKolejnym punktem programu był uroczysty obiad oraz tort. W części nieoficjalnej zebrani goście wysłuchali koncertu piosenek w wykonaniu młodzieży z Gminy Terespol,
a następnie obejrzeli specjalnie przygotowaną na tę okazję prezentację multimedialną, która przeniosła naszych Jubilatów do czasów, kiedy stojąc na ślubnym kobiercu obiecywali sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską. Nie zabrakło urokliwych spojrzeń, czułych gestówi prawdziwych emocji.

Wieloletnim małżeństwem, wzajemnym poszanowaniem i przywiązaniem Dostojni Jubilaci dają nam wszystkim przykład do naśladowania, jak mimo problemów i niejednokrotnie trudnej codzienności pozostać nadal wiernym miłości.

86,240,005 unikalne wizyty