MENU

SKRZYNKA PODAWCZA

EPUAP2
ePUAP ESP:
/2074hufjl4/skrytka

WYKAZ NUMERÓW

Wykaz numerów Urzedu Gminy Terespol

ZADAJ PYTANIE WÓJTOWI

OFERTY INWESTYCYJNE

GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ


Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

GMINNE CENTRUM KULTURY


Gminne Centrum Kultury

EKO-BUG

ZWIĄZEK GMIN WIEJSKICH

CEIDG

CENTRALNA EWIDENCJA I INFORMACJA O DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ

mikroporady.pl

SKORZYSTAJ Z USŁUG PUBLICZNYCH

PROJEKT WROTA LUBELSZCZYZNY


Wrota LubelszczyznyPANEL DLA NIEDOWIDZĄCYCH


Standardowa

Niedowidzący

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ


BIP

Transmisja online RADY GMINY TERESPOL


Sesja on-line

OSTRZEŻENIE POGODOWE

BIP

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021


NSP2021

Zadania współfinansowane z państwowych funduszy celowych i budżetu państwa


Projekty fundusze celowe

Projekty współfinansowane przez Unię Europejską


Projekty UE

MIGAM PANEL

Obsługa osób głuchoniemych

USŁUGI OBYWATEL.GOV.PL

BEZPŁATNY SYSTEM SMS

FACEBOOK

GMINA TERESPOL NA FACEBOOK


FACEBOOK

KARTA DUŻEJ RODZINY

KARTA DUŻEJ RODZINY

GMINNY PORTAL MAPOWY

Gminny Portal Mapowy

PORTAL MAPOWY

Geoportal

Rozkład jazdy


Rozkład jazdy

BADAM SIĘ, WIĘC MAM PEWNOŚĆ


BADAM SIĘ, WIĘC MAM PEWNOŚĆ

PRAWA PACJENTA


 Biuro Rzecznika Praw Pacjenta

POGODA

POLECAMY:

DZIEŃ DZIECKA W MAŁASZEWICZACHDrukuj

  • 16/06/2013 13:37:45

    Dzień Dziecka to oczekiwana przez wszystkie dzieci impreza, która tym razem została zorganizowana w Zespole Szkół im. K. Makuszyńskiego w Małaszewiczach w sobotę 15 czerwca 2013 r.. Rozpoczęcie imprezy ogłosiła Pani Dyrektor Małgorzata Sowa witając gości i zapraszając do udziału w zabawie wszystkie dzieci i ich rodziców. Kolejnym punktem programu było otwarcie nowo urządzonego placu zabaw dla dzieci. Symbolicznego przecięcia wstęgi dokonał Pan Wójt Gminy Terespol Krzysztof Iwaniuk w asyście Przewodniczącego Rady Gminy Terespol Mieczysława Romaniuka, Pani Dyrektor, Przewodniczącej Rady Rodziców Iwony Stępniewskiej  i Księdza Proboszcza Krzysztofa Pawłowskiego , który po krótkiej modlitwie poświęcił obiekt.
    Część artystyczna w wykonaniu uczniów upłynęła pod hasłem „Dzieci w podzięce dorosłym”. Na tę okazję dzieci z grupy przedszkolnej  pięcio- i sześciolatków, jako podziękowanie Gminie Terespol i jej jednostkom organizacyjnym za wspaniały plac zabaw oraz cudowne święto przedstawiły specjalny układ taneczny. Przedszkolaki po głośnym dziękujemy wręczyły Panu Wójtowi „złote serce„. Natomiast uczniowie szkoły podstawowej swój występ   tańca breakdance dedykowali nauczycielom, pracownikom szkoły i rodzicom, którzy nie szczędzili czasu, wysiłku i pomagali w przygotowaniu święta. Wszyscy byli pod wrażeniem dziecięcego wdzięku i budzących się talentów.
   Organizatorzy – Urząd Gminy w Terespolu, Zespół Szkół im. K. Makuszyńskiego w Małaszewiczach dołożyli starań, aby zapewnić dzieciom mnóstwo atrakcji. Na każde dziecko czekał poczęstunek złożony z hot–doga i napoju, a po posiłku uciechy wesołego miasteczka, gdzie bezpłatnie można było do woli korzystać z dmuchanej zjeżdżalni, zamku i trampoliny, oczywiście po odczekaniu w kolejce, gdyż te miejsca cieszyły się największym zainteresowaniem.

    W programie znalazły się także liczne gry i konkursy z nagrodami, a także zabawy przy muzyce pod wodzą DJ Fantomasza, człowieka, który niestrudzenie znajduje kolejne pomysły na wywołanie dziecięcych uśmiechów. Imprezę pod znakiem świetnej pogody i znakomitej frekwencji uczestników zakończyła dyskoteka dla starszych dzieci.

Album zdjęć

64,111,627 unikalne wizyty